Przednowek-Tour i Efect-Bus – liderzy przewozów europejskich

Jak dojechać tanio i wygodnie do Niemiec, Szwajcarii, Belgii czy Holandii?

przednowek-tour srebrny busObecnie coraz więcej Polaków wybiera pracę w krajach Europy Zachodniej, wielu z nas także podróżuje w tych kierunkach w celach turystycznych. Do dyspozycji jest zasadniczo pełna gama różnych połączeń – kolejowych, lotniczych, autokarowych, można korzystać nawet z dojazdów samochodowych z innymi osobami, korzystając z internetowych serwisów do tego przeznaczonych. Gdy jednak na celowniku są połączenia wygodne, niedrogie i dodatkowo także od drzwi do drzwi, wtedy warto wybrać busy w firmie Przednowek-Tour, która od lat zajmuje się świadczeniem usług przewozów międzynarodowych do Niemiec, Belgii, Szwajcarii i Holandii z 11 województw w Polsce. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę ofertę?

Firma Przednowek-Tour lub Efect-Bus, ponieważ prowadzi na swoje usługi pod dwoma markami, dysponuje nowoczesną flotą busów oraz oferuje elastyczne połączenia do wielu miast, pozwalając swoim pasażerom na oszczędność czasu. Bus może podjechać bezpośrednio pod dom, a potem zawieść klienta pod wyznaczonych adres. To przewaga nad innymi formami transportu, ponieważ trzeba wtedy doliczyć także czas i pieniądze przeznaczone na dojazd na dworzec czy lotnisko, a także na dojazd do domu.

Przednowek Efect-Bus – oferta przewozów door-to-door

przednowek-tour logoFirma Przednowek Efect-Bus zapewnia swoim klientom dodatkowo bardzo atrakcyjne ceny z wieloma rabatami, co powoduje, że podróżowanie z nią jest niedrogie. Cenniki zaprezentowane są na stronach internetowych, ale na szczególną uwagę zasługują obniżki, ponieważ dzięki nim można na połączeniach oszczędzić nawet kilkaset złotych. Dużym plusem jest Karta Stałego Klienta, która pozwala na zbieranie znaczków za każdą przejechaną daną trasę – po zebraniu 5 znaczków klient może kupić 6 bilet tylko za 1 złoty. Również w Przednowek Efect-Bus można korzystać z obniżki za zakupienie biletu przez internet – to możliwe, ponieważ firma posiada specjalny system rezerwacji online, dlatego można zrobić to zaledwie w kilka minut. Gdy wybierze się formę płatności przez internet, wtedy można otrzymać 5% rabatu. Obniżkę dostają także osoby, które podróżują tam i z powrotem – wynosi ona 10% ceny biletu. Specjalne rabaty czekają ponadto na grupy już od 3 osób.

Przednowek Tour – opinie o firmie

Oczywiście, nie tylko ceny powodują, że opinie o Przednowek Tour są tak pozytywne. To również sam komfort podróżowania, ponieważ jest on na najwyższym poziomie. Międzynarodowe trasy obsługiwane są przez busy specjalnie przystosowane do dłuższych dystansów – są one wyposażone w komfortowe siedzenia, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, również można korzystać wówczas z darmowego internetu Wi-Fi lub oglądać filmy na DVD. To powoduje, że dojazd do celu nie dłuży się tak bardzo i jest bardzo wygodny. Bus prowadzony jest przez dwóch kierowców, którzy zmieniają się w trakcie jazdy – to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa. Gdy chodzi o Przednowek Tour – opinie pasażerów to potwierdzają – warto przeczytać je na stronach internetowych.

Firma obsługuje połączenia do Niemiec, Belgii, Szwajcarii oraz do Holandii przez cały tydzień. Dokładny rozkład jazdy można sprawdzić na jej stronie internetowej wraz z wykazem orientacyjnych godzin, gdy bus Przednowek-Tour może podjechać do klienta, aby go odebrać. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań do dyspozycji są także pracownicy firmy, którzy natychmiast odpowiedzą na nie telefonicznie.

Gdy zatem wahasz się, jakie połączenie wybrać do krajów takich jak Niemcy, Belgia, Szwajcaria czy Holandia, wtedy Efect-Bus – Przednowek-Tour to bardzo dobra alternatywa dla innych propozycji. Wraz z tą firmą można podróżować komfortowo, terminowo oraz niedrogo!