Pyffel Partners Kancelaria Finansowa

Pyffel Partners – profesjonalne doradztwo finansowe dla biznesu

pyffel partners kancelaria logotyp firmowyPodejmowanie kluczowych decyzji w biznesie wymaga odpowiedniego do tego przygotowania – bez tego przedsiębiorca może narazić się na spore starty, które mogą być nawet związane z bankructwem jego działalności. Dlatego też dzisiaj coraz większym powodzeniem cieszą się usługi doradztwa finansowego dla firm – dzięki nim można uzyskać fachową pomoc zarówno w sprawach codziennej aktywności, jak i wtedy, gdy pojawiają się perspektywiczne decyzje wymagające dogłębnego namysłu. Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w tej dziedzinie, otrzymasz ją w Kancelarii Pyffel Partners, której oddziały dostępne są w Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu. Jej doradcy finansowi posiadają szerokie doświadczenie w ramach finansów w biznesie i mogą kompleksowo pomoc ci wtedy, gdy nie wiesz, na jakie rozwiązania dobre dla twojej firmy warto się zdecydować. Pyffel Partners Kancelaria to kompleksowe usługi doradcze, które dotyczą między innymi rozwiązań strategicznych związanych z rozwojem biznesu, w tym również z nową sytuacją, na przykład w zakresie fuzji, przejęć, procesu upadłościowego, wejścia na giełdę, także pozyskiwania środków na działalność z sektora bankowego i pozabankowego, inwestowania nadwyżek finansowych, również w dziedzinie inwestycji alternatywnych, w zakresie optymalizacji podatkowej. W Kancelarii klienci mogą otrzymać ponadto fachowe wsparcie w doborze pracowniczych rozwiązań ubezpieczeniowych na życie, ubezpieczeń zdrowotnych oraz majątkowych. To zatem szeroka gama usług skierowanych zarówno do mniejszych firm, jak i dużych korporacji.

Norbert Pyffel – kim jest?

norbert pyffel fotografiaWłaścicielem Kancelarii jest Norbert Pyffel – specjalista posiadający ponad trzynastoletnie doświadczenie w dziedzinie finansów, ubezpieczeń i aktywnego inwestowania. Także specjalizuje się on w rozwoju biznesu i w modelach biznesowych. Działa nie tylko jako założyciel oraz Prezes Zarządu Kancelarii Finansowej Pyffel & Partners Sp. z o.o., ale również jako członek Rady Nadzorczej Art&Business Magazine SA, współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Domu Aukcyjnego Abbey House SA oraz jest wieloletnim członkiem stowarzyszenia MDRT – Million Dollar Round Table zrzeszającego doradców ubezpieczeniowych. Z usług Norberta Pyffla można korzystać w warszawskim oddziale Kancelarii Pyffel Partners.

Opinie o Pyffel Partners

pyffel partners opinie inwestorówWspółpraca z Kancelarią Pyffel Partners opinie o niej są bardzo zachęcające – może okazać się bardzo dobrym posunięciem. Jego doradcy finansowi są skupieni na indywidualnych wymaganiach klientów – na ich podstawie są w stanie opracować optymalną strategię rozwoju przedsiębiorstwa, a także jej profil inwestycyjny, co pozwala na rozpoczęcie przyszłościowych inwestycji, także tych alternatywnych. Opinie o Pyffel Partners sprawdzić można już teraz na stronie internetowej Kancelarii wraz z wykazem jej usług oraz danymi kontaktowymi, aby umówić się na spotkanie. Gdy wobec tego potrzebne jest fachowe wsparcie zarówno w dziedzinie kluczowych decyzji finansowych, jak i przyszłościowych inwestycji, wtedy skorzystanie z usług doradcy jest najlepszym rozwiązaniem w biznesie.