• Firmowy kierowca? Z business-taxi niepotrzebny

  Firmy, które oferują usługi business taxi powstają w ostatnim czasie w każdym większym mieście. Nic dziwnego – jest na nie spore zapotrzebowanie ze strony firm, które potrzebują szybkiego, niezawodnego oraz komfortowego transportu.

  BMW - business taxiBusiness taxi to oferta dla tych firm, które nie mogą lub nie chcą mieć własnego, firmowego kierowcy. Czasem jest to kwestia finansowa, a czasem logistyczna. Powierzenie tego typu usług zewnętrznej firmie na pewno podniesie renomę i prestiż przedsiębiorstwa, a jednocześnie znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Są branże, które wymagają częstego przemieszczania się, podróży służbowych czy spotkań biznesowych odbywających się poza siedzibą firmy. W takiej sytuacji niezawodny transport jest niezbędny, bo – jak każdy prowadzący własny biznes wie – czas to pieniądz.

  Firma oferująca usługi business taxi dysponuje wygodnymi, eleganckimi i dobrej klasy samochodami, z których bez obaw można wysiadać z podniesioną głową. Samochody mają napęd na cztery koła, sprawdzą się więc w każdych warunkach atmosferycznych.

  Nawet opady śniegu czy silnego deszczu nie spowodują żadnych opóźnień. Auta wyposażone są w klimatyzację, regulację przepływu powietrza, bezprzewodowy internet, a nawet codzienną, świeżą prasę. Podczas jazdy można więc zrelaksować się, wypocząć lub przejrzeć aktualne informacje w gazetach czy internecie. Kierowcy business taxi są doświadczeni nie tylko na drodze. Doskonale władają językiem angielskim lub niemieckim, mogą więc na wysokim poziomie obsłużyć także zagranicznych pasażerów.

  Z business taxi nie trzeba obawiać się spóźnień czy problemów z transportem w dowolne miejsce w mieście czy poza nim. Wystarczy zamówić usługę, a w wyznaczonym terminie kierowca z samochodem pojawi się i będzie gotowy do dyspozycji. Za usługi taxi dla biznesu nie trzeba płacić każdorazowo, można wybrać miesięczny system rozliczeń, który zdecydowanie uprości płatności.

   

Comments are closed.