• Firmowy event lub chwila relaksu

  Wyobraź sobie, że z okna widzisz piękne pasma górskie, a nieopodal przy kominku czeka pyszne grzane wino. Przy drzwiach stoją kijki do nordic walking oraz narty. To wszystko możesz mieć, jeśli wybierzesz wypoczynek w polskich górach. Kierunek – Szczyrk.

  skalny szczyrk budynekUrlop w górach sprawdza się praktycznie zawsze, bez względu na porę roku czy pogodę. To doskonały sposób na wypoczynek dla osób aktywnych, które podczas wakacji chcą ruszać się, uprawiać sporty i żyć pełnią życia, niekoniecznie pod palmami i z drinkiem z palemką w dłoni.

  Nieważne, czy masz dwa tygodnie urlopu, czy tylko krótki weekend – góry zawsze będą dobrym i sprawdzonym kierunkiem podróży. Jeśli zastanawiasz się, jakie góry, polecamy Beskid Śląski oraz malownicze miasteczko Szczyrk. Bogata baza noclegowa, mnóstwo imprez i atrakcji sprawiają, że każdy turysta znajdzie coś na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

  Szczyrk jest obecnie jednym z najpopularniejszych górskich miast w Polsce. Chętnie wypoczywają w nim miłośnicy sportów zimowych oraz osoby, które nie wyobrażają sobie innego wypoczynku niż wędrówki po górskich ścieżkach. A okolice Szczyrku są naprawdę zachwycające i jedyne w swoim rodzaju.

  Można skorzystać wielokilometrowych tras zjazdowych i biegowych dla narciarzy, wybrać się na rowerową wycieczkę lub pomaszerować w góry z kijkami nordic walking. Jest też co zwiedzać, Szczyrk i okolice to także bogata historia, której ślady można odkrywać w starych zabytkach, kościółkach czy kapliczkach. Nawet, jeśli pogoda nie sprzyja i słońce schowane jest głęboko za chmurami, wypoczynek w Szczyrku może być naprawdę udany.

  Po szczegóły zapraszamy na stronę: www.hotelskalnyszczyrk.pl.

Comments are closed.